menu close menu

Team Death Match

Hráči se rozdělí do dvou skupin. Na znamení začne hra a hráči se snaží vyřadit zásahem protihráče. Hra končí zasažením všech soupeřů, nebo uplynutím časového limitu 15 minut. Ideální scénář pro seznámení se s terénem a zbraněmi. Po skončení hry si družstva vymění strany a scénář se opakuje.


Hra na  jednu vlajku

Hráči se rozdělí do dvou skupin. Vlajka se umístí na libovolné místo, nejlépe blízko středu hřiště. Hráči se ji po odstartování snaží co nejrychleji získat a donést na svoje stanoviště. Hru lze doplnit o možnost splnit úkol a tím ji ozvláštnit.


Hra na dvě vlajky

Je náročnější variantou hry na jednu vlajku. Každý tým má svoji vlajku, kterou si musí hlídat, zároveň ukořistit tu soupeřovu a donést ji na svoje stanoviště.


Dobývání pevnosti nebo bunkru

Hráči se rozdělí na 1/3 a 2/3 týmu. 1/3 brání budovu a 2/3 ji dobývají. Hra končí dobitím objektu nebo vyřazením jednoho z týmů.

Napoleon

Scénář Napoleonských válek. Hráči se seřadí do řady proti sobě na cca 25m. Na pokyn každý hráč vystřelí jednu kuličku proti soupeři. Zasažený soupeř je vyřazen a odchází do zázemí. Hráči udělají krok vpřed a opět na pokyn vystřelí. Hra končí po vyřazení všech soupeřů.


Death Match

Ideální scénář pro ukončení celé akce, kdy všichni hráči hrají proti všem a vystřílí poslední zbytky kuliček. Hraje se tak dlouho, dokud vám nedojde střelivo.

Uvedené scénáře jsou ty nejčastěji hrané. Je možné hrát jakýkoliv jiný, nebo vymyslet vlastní scénář.